Иван Федоров (И. Бас)
Иван Федоров (В. Прибытков)
Иван Калита (Николай Борисов)
Иван Грозный (Борис Флоря)
Иван Владимирович Мичурин (Вячеслав Лебедев)
Иван VI Антонович (Евгений Анисимов)
Иван III (Николай Борисов)
Ибн Баттута (Игорь Тимофеев)
И.А. Гончаров (Александр Рыбасов)
Золя (А. Пузиков)
Зинин (Лев Гумилевский)
Земледельцы (Сборник)
Зелинский (Евгений Нилов)

Тест 4

Індивідуальний план. І семестр. Історія України.

Складено відповідно до Програми в редакції 2019 р.

Світова література [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / Є. В, Волощук . – К . : Генеза, 2013. – 256 с.

Підручник ознайомлює з художніми творами світової літератури, вивчення яких передбачено програмою для загальноосвітніх навчальних закладів 2012 р. Видання містить інформацію про життя і творчість авторів художніх текстів, пропонованих для вивчення; орієнтовні рекомендації для самостійного читання; цікаві рубрики, що висвітлюють різні аспекти й контексти літературних творів; систему диференційованих запитань і завдань, а також добірку ілюстрацій. Побудова підручника сприятиме ґрунтовному засвоєнню школярами програмового матеріалу й забезпечить усебічний розвиток їхніх читацьких компетенцій.