Українська мова в таблицях та схемах для учнів початкових класів

правила та орфограми
визначення та приклади
розбір слів і речень

Комментарии:

почему-то не скачивается...

18.02.2012 - 10:00

Она открывается в браузере, и Вы можете сохранить её как файл ;)

Чумак, Н. П. Французька мова (2-й рік навчання) [Текст] : підручник для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. /Н. П. Чумак, Т. В. Кривошеева. – К . : Освіта, 2014. – 208 с.

Підготовка до ЗНО

10 варіантів завдань, розвязування яких вимагає відмінних знань теоретичних аспектів та високий рівень вмінь та навичок розвязування завдань

Гільберг, Т. Г. Географія [Текст] : підручник для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. /Т. Г. Гільберг, Л. Б. Паламарчук. – К . : Грамота, 2014. – 240 с. : іл..